Parmakizi Okuma Cihazları :

Parmakizinden farklı ve kişiye özel olan özelliklerden biri parmakizidir.Biometrik Yöntemlerden biri olan parmakizi tanımlama metodu,kullacının ek bir kart taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırır.
Kartlı sistemlere göre en büyük avantajı,bir personelin bir başkasının yerine kart basmasını engeller.Biometrik çözümleriniz için dünya da kendisini ispatlamış olan MEYER ürünleri 10.000'DEN den fazla projede başarı ile kullanılmaktadır.
Personel Devam Kontrol Sistemlerinde ideal okuyucu seçilmiştir.Kısa tanıma süresi,yüksek kayıt kapasitesi ve sağlam bileşenleri ile tam projenize uygun cihazdır.
Giriş-Çıkış sistemlerinde turnike üzeri veya kapılarda kullanılmaktadır.Mevcut access sisteminin Kontrol Panelleri ile uyumlu çalışmaktadır.Wiegend protokollü dünya standartı iletişimi kolaylaştırıyor.

YAZILIM:
Enerjinizden kayıplar istemiyorsanız zamanı iyi kontrol etmeniz gerekir.Zamanı iyi kontrol etmek içinde bir sisteme ihtiyacınız var.Öyle bir sistem ki personelizin işe kaçta gelip gittiğini,ne zaman mola verdiğini,fazla mesailerini tatil günü çalışmalarını ve kesintilerini otomatik olarak hesaplayıp oradan da bodro programına aktarabilmesi gereklidir.
ORBAY PDKS Tüm bu gereksinimleri kolayca yerine getirerek enerji kaybınızı önler.Uuzn süren Puantaj hesaplamalarını ortadan kaldırır.

MEYER - SUPREMA BIOSTATION PARMAK İZİ OKUYUCU TERMİNALİ:

Estetikle Teknolojinin mükemmel uyumu SUPREMA BIOSTATION MODELİ.Dünyanın gelişmiş,ÖDÜLLÜ EN İYİ PARMAK İZİ OKUMA CİHAZI:RENKLİ Display Ekranlı Modeli İle şimdi daha kullanışlı.Özellikle Holding Binaları,işyerleri ve estetik binalar için tasarlanmış bir cihazdır.
50.000 kişi Parmak izi kapasiteli,500.000 KAYIT KAPASİTESİ
9.000 kişi Kart kapasiteli
500.000 kayıt kapasiteli
Sınırsız TCP/IP RS 422 conventer seçeneği
Display ekranlı ve ekransız olmak üzere 2 modeli bulunmakta.
Kapı ve Turnike Kontrollü
PARMAK İZLİ+KARTLI+ŞİFRELİ
Wireless bağlanabilme özelliği
İstediğiniz Modta kullanma imkanına sahipsiniz.
İster Üçünü birarada ister farklı farklı kullanabilirsiniz.