Boy Turnikesi

LTF 113/114 serisi turnikeler, stadyumlar ve eğlence merkezleri gibi kalabalık insan gruplarının geçişlerinin kontrol altına alınması gereken yerlerde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Minumum estetik gereksinim ve ekonomik maliyetin ön planda bulunan yerler için üretilmiştir.
LTF 113 ve LTF boy turnikeleri genellikle yan yana monte edilerek kalabalık grupları karşılamak amacı için tasarlanmış olup estediğin önemli olmadığı ekonomik bir çözümdür. 3 kollu ve 4 kollu seçenekleri ile geçişin rahatlığı ve güvenliği arasında seçim yapma olanağını sunmaktadır.
Logic-turn boy turnikelerinin mekanik motorların esnek yapıları sayesinde, basit giriş-çıkış işlemlerinde veya elektronik kontrol cihazları kullanılarak daha karmaşık giriş-çıkış işlemlerinde de kullanılabilir.
Kullanım seçenekleri;her turnike bir yada iki yönlü kullanılabilir. istenildiğinde tek yöne veya iki yöne birden giriş izni verir. Elektrik kesilmelerinde veya tehlike anlarında, turnike iki yöne serbest bırakılabilir veya kilitlenebilir. Turnikeler access kontrol panelleri veya uzaktan kontrol cihazları ile kontrol edilir.
Opsiyonel : Yönlendirme ışıkları, Sayıcı, Zaman rölesi, Uzaktan kontrol, Kartlı geçiş sistemine entegrasyon, Özel üretim

Özellikler :
●Turnikeler tek yada çift yönlü geçişe uygun olarak üretilmiştir.
●Elektrik kesilmelerinde giriş-çıkışlar serbest bırakılır.
●Bütün turnikeler iç ve dış mekanlara uygun, 3 veya 4 kollu dizayn edilmiştir.
●Turnikelerin hareketi, hareketin dönüş yönü ve duruşu dahil algılayıcılar tarafından belirlenir.
●Besleme gerilimi aralığı 220-110 VAC / 24 -12 VDC.
●Turnikelerin dahili gerilimi güvenlik nedeni ile 24 voBLTur.
●Talep üzerine paslanmaz çelik veya geniş renk yelpazemizden elektrostatik boyalı olarak üretilmektedir.